|
Okrągła stopka z płaskim wyjściem, ze stali szlachetnej (z zaciskiem) do czujnika tensometrycznego o obciążeniu nominalnym 5-20kN/1-5klb Stopka Typ 52-02 zaprojektowana została z myślą o zapobieganiu siłom, które mogą zakłócać pracę przetwornika. Dzięki gumowej nakładce doskonale łączy przetwornik z podłożem. Specjalnie polecany do niskich profili. Wysokość można regulować za pomocą podkładek. Typ 52-02 używany jest w tensometrach SB4, SB5, SB14 i SLB. Stopka Typu 52-02 standardowo zbudowana jest z ocynkowanej stali. Alternatywnie może to być stal szlachetna. Funkcje kluczowe: Obciążenie: od 100kg do 10000kg Niski profil Otwór do łączenia z przetwornikiem Regulowana wysokość Łatwy w instalacji Doskonale sprawdza się w wagach platformowych Certyfikat W&M Parametry techniczne: Materiał wykonania: stal szlachetnej Obciążenie nominalne: 5-20kN/1-5klb Zastosowanie: czujniki tensometryczne SB4, SB5, SB14 uwaga! nie można zmieniać długości oryginalnych kabli czujników tensometrycznych. Nie można ich skracać ani przedłużać bo utracimy dokładność czujnika. Dotyczy czujników analogowych. Czujniki cyfrowe nie są wrażliwe na zmianę długości kabla. Zobacz cały CENNIK CZUJNIKÓW firmy FLINTEC w pliku PDF
zmiana długości kabla czujnika
uwaga! nie można zmieniać długości oryginalnych kabli czujników tensometrycznych. Nie można ich skracać ani przedłużać bo utracimy dokładność wskazań czujnika. Zmiana długości kabla jest możliwa tylko i wyłącznie na zamówienie. Kalibrację i zmianę długości może wykonać prawidłowo tylko producent. Samodzielne zmiany są również praktykowane ale tylko przez wysokiej klasy elektroników, którzy mają szczegółową wiedzę na ten temat. Dotyczy czujników analogowych. Czujniki cyfrowe nie są wrażliwe na zmianę długości kabla.
zastępowanie czujników
uwaga! w czujnikach FLINTEC są możliwe podmiany z mniejszej klasy dokładności na wiekszą klasę dokładności bez żadnych przeróbek urządzeń, np. czujnik w klasie D1 można zamienić na klasę C3 itp.
Wyższa klasa czujnika nie wpływa na żadne inne parametry takie jak rezystancja czy napięcia, dzięki temu możliwe są wszelkie podmiany czujników. Tzn. że jeśli mamy w wadze 4 czujniki np. klasy D1 to każdy z nich może być zastąpiony takim samym czujnikiem w klasie wyższej bez jakichkolwiek komplikacji (najczęściej zamienia się na klasę C3 ponieważ jest często najtańsza ze względu na duże nakłady produkcji).
|
|